Segway Gdańsk City Tours
Niepowtzarzalne
i nieporównywalne
przeżycie

Zarezerwuj już dziś!

Segway Gdańsk City Tours
Niepowtzarzalne
i nieporównywalne
przeżycie

661 080 123

FAQ

FAQ:

  • Dla ilu osób mogą zorganizować Państwo wycieczkę?
   Od ręki dysponujemy 10 pojazdami. Przy wcześniejszym zapytaniu jesteśmy w stanie zaoferować 22 pojazdy Segway.
  • Czy możliwe jest zwiedzanie inną trasą?
   Z założenia mamy specjalnie wyznaczone trasy, opracowane w ten sposób by omijać krawężniki i inne przeszkody, dlatego nie jest obojętne którędy się jedzie. Wyjątkowo z odpowiednim wyprzedzeniem możemy zaplanować zmodyfikowaną trasę zgodnie z życzeniami zamawiającego

  • Czy przed rozpoczęciem wycieczki, trzeba dopełnić jakichś formalności?
   Tak, każdy przed rozpoczęciem wycieczki musi przejść krótkie szkolenie, ubrać kask, kamizelkę ochronną i podpisuje umowę wynajmu, w której zobowiązuje się oddać sprzęt w niezniszczonym stanie. Uczestnicy dużych grup nie muszą podpisywać osobnych umów, wystarczy, że ich przedstawiciel odpowiedzialny za grupę podpisze jedną.

  • Czy można wypożyczyć segway aby samodzielnie się przejechać?
   Wypożyczamy segwaye w naszym punkcie każdemu chętnemu w cenie 100 złotych za pół godziny, 150zł za godz. Z wypożyczającym jedzie osoba z naszej obsługi technicznej.

  • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować wycieczkę?
   Może to być nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia. Jeśli mamy wolne miejsca i dyspozycyjnych przewodników, organizujemy jak najszybciej wycieczkę. Zawsze należy przy tym podać numer kontaktowy do siebie, abyśmy w razie potrzeby mogli się szybko kontaktować i koordynować działania.

  • Co zapewniają Państwo w ramach wynajmu segwayu na event?
   W cenę wliczona jest osoba udzielająca instruktażu jak używać segwaya. W razie potrzeby również do obsługi technicznej na miejscu podczas całego wydarzenia. Możliwe jest również ustawienie toru przeszkód. Koszt dojazdu ustalamy indywidualnie. Każdy uczestnik otrzymuje również kask ochronny.

* wynajem na cały dzień obejmuje jeden cykl rozładowania akumulatora lub 8h wynajmu.

Zapisano!